• Polski
 • English

Szkło grawerowane ręcznie

Witamy na naszej stronie.


Nazywam się Iza Skowronek wraz z mężem prowadzę sklep Skowronek - art.

Zajmujemy się ręcznym, artystycznym grawerowaniem szkła, malarstwem, a także biżuterią.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo rzeczy niepowtarzalne wykonane tylko w pojedynczych egzemplarzach, a także inne piękne przedmioty.

Tworzenie zrodziło się u nas z uwielbienia do rzeczy pięknych, którymi się otaczamy, a także tworzymy.

Do naszych prac używamy bardzo dobrego szkła, profesjonalnych farb, płócien, a także srebra i kamieni półszlachetnych.

Inspiracją do prac jest otaczająca nas przyroda.

"Kochajmy przyrodę, bo dzięki niej coraz lepiej rozumiemy sztukę" Vincent Van Gogh

 Mój też ulubiony cytat " Jeśli chcesz namalować ptaka, musisz stać się ptakiem " Hokusai

 Niektórzy malarze przekształcają słońce w żółtą plamę, ale są inni, którzy dzięki swojej sztuce i inteligencji przekształcają żółtą plamę w słońce." Pablo Ruiz Picasso

 • Skowronek - art grawerowane szkło

   

  PRZY ZAKUPIE KIELISZKÓW ZA 400 ZŁ KARAFKA DO WINA Z WYBRANYM GRAWEREM GRATIS!!!

   

   

   DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ (NIE DOTYCZY MEBLI)

   

   


   

 • Szkło kryształowe ręcznie grawerowane Vip

  Zapraszam Państwa do zakupu pięknego, ręcznie grawerowanego szkła kryształowego. Projekty są mojego autorstwa, jedyne i niepowtarzalne. Wino podane w eleganckim kieliszku sprawia, że smakuje jeszcze lepiej i pozwala poczuć się wyjątkowo. Każde zamówienie traktuję indywidualnie i nieszablonowo podchodzę do zleceń. Poprzez liczne realizacje i wieloletnią pracę docenili mnie już klienci z całego świata.

   

 • Kieliszki grawerowane ręcznie

   

   

   

   Dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym na stronie http://www.skowronek-art.pl są przetwarzane przez sklep internetowy wyłącznie w celach realizacji zamówienia (umowy sprzedaży). Więcej informacji znajdziecie Państwo w regulaminie,polityka prywatności.

                                                                

        

                                                                              

                                                                                

 • Ceramika ręcznie malowana

   

    TALERZE W CENIE 38 ZŁ

   

 • Prezenty ślubne, podziękowania i inne

  Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą prezentów ślubnych,podziękowań itp. Na życzenie mogę wykonać dowolny grawer, realizuję indywidualne zamówienia. Zapraszam firmy do współpracy oraz wszystkie osoby, które chcą sprawić bliskiej osobie radość.

 • Meble malowane ręcznie

  Przedstawiam Państwu galerię zdjęć mebli stylowych, ludwikowskich ręcznie malowanych. Zdjęcia są pokazowe. Realizuję takie prace na specjalne zamówienia. Malowane nową techniką mojego autorstwa. Meble są jedyne, niepowtarzalne, pięknie prezentują się w pomieszczeniu.

 • Szkło ręcznie malowane

  Zapraszam Państwa do działu szkła ręcznie malowanego. Malowane wzory tworzone są przeze mnie. Odpowiednio wypalone w wysokiej temperaturze, wodoodporne.

   

 • Prezenty ze szkła grawerowanego ręcznie w drewnianych skrzyniach


  Zapraszam Państwa serdecznie, do zapoznania się z ofertą zestawów szkła grawerowanego ręcznie, na spersonalizowane prezenty. Produkty są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, gwarantujac tym samym nieskazitelny wygląd oraz jakość. Zestawy idealnie nadają się jako podarunki dla szefa, podziękowania dla ważnych osób, prezenty firmowe oraz wiele innych. Zrealizujemy każdy Państwa pomysł 😊

   

 • Malarstwo

   

  Przygodę z malarstwem zaczęłam już kilkanaście lat temu, choć sztuka fascynowała mnie od dziecka to stała się moją pasją. Cały czas poszerzam swoją wiedzę o nowe techniki malarskie. Uwielbiam wyzwania i nowe tematy, co widać na moich obrazach. Łączę wiele stylów malarstwa. Swoje emocje wyrażam za pomocą dynamicznych kompozycji, mocnych kolorów, grubej faktury, elementów dekoracyjnych, które sprawiają, że obraz nabiera innego charakteru i staje się przez to bardziej intrygujący.

  Serdecznie zapraszam

 • Biżuteria

  Biżuteria srebrna personalizowana.

 • Karafki z grawerem

 • Wazony z dedykacją

 
Prace Skowronek Art  Black friday  Grawerowane szkło  Grawerowane życzenia  Sklep z prezentami  Szkło na prezent  Ozdobny grawer  Kieliszki do wnętrz  Kieliszki na ślub  Ozdobne szkło do wnetrz  Szkło ozdobne  Kieliszki