Masz pytanie?

Współpraca z marką Dior

2026-01-21 00:30

Trzy lata temu miałam przyjemność współpracować z marką Dior.

Na lotnisku Chopina w Warszawie odbył się event, na którym grawerowałam ręcznie flakony perfum w perfumerii Aelia.

Osoby, które zakupiły perfumy mogły na flakonie zamówić grawer na specjalne życzenie.

Pomysły były różne, od dedykacji po specjalne wzory, wszystkie grawerowałam na miejscu przy gościach :))

Przyznam, że było to wspaniałe doświadczenie i przygoda. 

Współpraca z marką Dior - Galeria 4

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior

współpraca z marką Dior